přeskočit na navigaci

PROFIL FIRMY

THERAPY SYSTEMS spol. s r.o. byla založena 27.6.1991 jako výhradně česká firma:

Základem činnosti firmy je výzkum, vývoj, výroba a servis zdravotnických prostředků, zařízení a prostředků pro nové netradiční medicínské technologie. Součástí činnosti firmy je i informační a školící činnost. Veškeré procesy ve společnosti jsou řízeny a probíhají podle harmonizovaných standardů, direktiv a nařízení platných v ČR a EU. Systém jakosti je řízen dle ISO 13 485.

Firemní strategie je zaměřena na zajištění nejvyšší kvality a bezpečnosti výrobků a služeb souvisejících s výrobky firmy.

Vývoj nových zdravotnických prostředků pro vybranou terapii je vždy zahajován po důkladném seznámení se základními principy terapie, metodikou aplikace, stavem přístrojů ve světě a léčebně ekonomickým přínosem pro pacienty. Aby byl zajištěn vysoký terapeutický efekt a provozní spolehlivost.

Za dobu působení firmy se podařilo sestavit již rozsáhlou databázi výzkumných zpráv, odborných časopisů a publikací týkajících se dané tématiky. Databáze naší firmy je k dispozici spolupracujícím lékařům a terapeutům.

Od roku 2016 je změněno sídlo společnosti na adresu Jugoslávská 4, 613 00 Brno, byla ukončena výroba zdravotnických prostředků. Na všechny námi vyrobené zdravotnické prostředky je zajištěn záruční i pozáruční servis včetně provádění periodických bezpečnostních kontrol (BTK).

Navigace

Akce a aktuality

  • Neplátce DPH. (10.1.2023)
    Od 1. 1. 2023 nejsme plátci DPH. celá zpráva ]
  • Změna adresy firmy ! (1.1.2016)
    Nová adresa celá zpráva ]
  • KNIHOVNA 2013 (21.2.2014)
    pro uživatele TAO 80 celá zpráva ]

Vyhledávání