přeskočit na navigaci

PRODUKTY

MAGNETOTERAPIE

aplikace pulzního magnetického pole

Pro aplikaci pulzního magnetického pole dodáváme systém MTU 500 H , který obsahuje dva výkonné generátory magetického pole specifických biotropních parametrů s volbou parametrů aplikace a sadu aplikátorů. Biotropní parametry generovaných pulzních magnetických polí je možno programově volit podle zkušeností terapeuta nebo na základě doporučení, která vychází z klinických zkoušek a mechanismů působení pulzních magnetických polí na lidský organismus.

Pulzní magnetická pole ovlivňují kinetiku elektrochemických reakcí a tím fyziologické procesy v organismu na úrovni systémové , tkáňové, buněčné a molekulární. Dochází k aktivaci autoregulačních pochodů organizmu, příznivému ovlivnění systému nervového, hormonálního, imunologického, kardiovaskulárního, kostního, svalového, zažívacího a urogenitálního.

specifikace produktů pro magnetoterapii

LASEROTERAPIE

aplikace monochromatického, koherentního, polarizovaného záření terapeutických laserů

Pro aplikaci monochromatického, koherentního, polarizovaného záření dodáváme ucelenou řadu terapeutických laserů TL . Jsou v provedení tužkovém, klinickém nebo skanovacím o vlnové délce 633 - 830 nm a výkonu 5 - 100 mW.

Laserové záření způsobuje v ozařované tkáni urychlení mikrocirkulace, změny hydrostatického intrakapilárního tlaku, zvýšení prahu dráždivosti nociceptorů, stimulaci aktivity T-lymfocitů, zvýšení tvorby ATP, zmnožení kolagenních vláken, stimulaci syntézy bílkovin, zvýšení aktivity enzymů, změny elektrického potenciálu buněčné membrány, zvýšení nitrobuněčné energie.

specifikace produktů pro laseroterapii

OZONOTHERAPIE

aplikace kyslíko-ozónové směsi

Pro aplikaci ozónu dodáváme systém TAO 80 , který umožňuje všechny formy aplikace ozónu v klinické a ambulantní praxi.

Ozón ovlivňuje kyslíkový metabolismus buňky změnou průtokových vlastností krve, zvýšením glykosidů v erytrocytech, aktivací enzymů které detoxikují peroxydové a kyslíkové radikály, vlivem na oxidativní dekarboxylaci pyruvátu, aktivací dýchacích řetězců. Ozón má baktericidní, fungicidní a virucidní účinek. Působením na lymfocity a trombocyty provádí imunorestaurační odezvu organismu, při svém rozpadu na kyslík uvolňuje energii, která je využita při tvorbě ATP.

specifikace produktů pro ozonoterapii

olivový olej sycený ozonem

Panenský olivový olej s certifikátem kvality pro použití v medicíně dokáže zachovat využitelné vlastnosti ozónu. Silný účinek proti bakteriím, virům, plísním a houbám, podporu prokrvení a posílení regeneračních schopností tkání.

Pro tuto aplikaci dodáváme krém OLOZOL . Je vhodný k ošetření poranění či infikovaných nehojících se ran po úrazu, operaci, ozáření, chemoterapii, popálení, bércových vředů, píštělí, opruzenin a proleženin. Při poranění kloubu či zhmoždění svalu se výrazně zkrátí doba otoku a následně vstřebávání hematomu. Při bodnutí hmyzem nebo klíštětem, brání infikování organismu. Je vysoce účinný na plísňová a zánětlivá onemocnění kůže a nehtů. Odstraňuje zápach nohou. Aplikace je možná na herpes, hemoroidy a drobné varixy. Další použití jako lubrikant na všechny záněty, infekce, plísně nebo poranění intimních míst. Výhodné pro celulitidu a akné s infekčními projevy. Při aplikaci na strie a vrásky dochází k vypnutí pokožky. Používá se pro prevenci infekce kolem všech zavedených drenů, katetrů a zevních fixací. Při masážích dochází k výraznému urychlení a zvýšení regenerace svalů. Vysoká účinnost je u diabetiků a lidí se sníženou imunitou.Nejsou známé žádné alergické reakce.

specifikace produktů s obsahem ozonu

Navigace

Akce a aktuality

  • Neplátce DPH. (10.1.2023)
    Od 1. 1. 2023 nejsme plátci DPH. celá zpráva ]
  • Změna adresy firmy ! (1.1.2016)
    Nová adresa celá zpráva ]
  • KNIHOVNA 2013 (21.2.2014)
    pro uživatele TAO 80 celá zpráva ]

Vyhledávání